مجموعه سنا شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش انواع نمک کریستالی شفاف

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه بسته بندی انواع نمک کریستالیتولیدکننده نمک کریستالی شفاف

سنگ نمک کریستالی شفاف از انواع سنگ نمک های موجود در طبیعت، فاقد سموم و مواد زیان آور می باشد. سنگ نمک کریستالی خالص ترین نوع سنگ نمک با خلوص 99/9 درصد در کل جهان محسوب می شود که ابتدا در اقیانوس عمیقی در فلات ایران یافت شد و سپس به عنوان سنگ نمک کریستالی حفظ و نگهداری شده است

پخش انواع نمک کریستالی شفاف

نحوه بسته بندی انواع نمک کریستالی

نحوه بسته بندی انواع نمک کریستالی از مشخصات انواع نمک کریستالی می توان به بلورهای درخشان، شفاف، نیمه شفاف، بلوری و نیمه بلوری، شیشه ای کامل و باردار (دارای بار الکتریکی) اشاره کرد. عالی ترین نوع سنگ نمک کریستال از نوع شیشه ای کامل و شفاف آن می باشد که با تابش نورخورشید و حرارت آن، نوعی انرژی طبیعی ایجاد می کند. سنگ نمک کریستالی همانند همه ی نمک ها مزه ی شوری دارد و به عنوان نمک طعام در بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.

کریستال نمک از مواد معدنی اندکی می باشد که می تواند همواره از حالت بلوری به حالت مایع و از حالت مایع به حالت بلوری تغییر شکل دهد. سنگ نمک کریستالی می تواند به رنگ های بلور سفید، بلور زرد، بلور نارنجی، بلور صورتی و غیره یافت شود که هر کدام از آنها خواص درمانی مخصوص به خود را دارند و بسیار مفید می باشند.

این سنگ نمک به دو صورت سنگ نمک کریستال دریایی و سنگ نمک معدنی یافت می شود که اگر از دریا تهیه شود سنگ نمک دریایی و اگر از معادن استخراج شود سنگ نمک معدنی می نامند. سنگ نمک کریستالی به دلیل خلوص مطلق به عنوان مواد دارویی، مواد غذایی، مواد آرایشی و بهداشتی، سنگ نمک تزئینی و غیره نیز به کار می رود. سنگ نمک کریستال از لحاظ مقادیر موجود در طبیعت نسبت به سنگ نمک های دیگر بسیارکم و گران قیمت می باشد

تولیدکننده نمک کریستالی شفاف

تولیدکننده نمک کریستالی شفاف برای تولید نمک کریستالی شفاف می توان به برخی از معادن موجود در کشور مراجعه کرد و همچنین می توان آن را به صورت عمده در برخی از دریاها و دریاچه ها پیدا کرد.

سنگ نمک کریستالی شفاف بسیار کمیاب بوده، به همین دلیل با قیمت بالایی به فروش می رسد که هر چه قدر شفاف تر و شیشه ای تر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت. این سنگ نمک با توجه به این که از معادن یا دریاها تهیه شود قیمت متفاوت تری خواهد داشت که اگر از معدن استخراج شود، گران تر خواهد بود. سنگ نمک کریستال کاملا شیشه ای به صورت عمده در بازارهای معدودی از کشور هم وجود دارد که با قیمت مناسب و رضایت بخش به فروش می رسد و در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

محمد سمائی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد سمائی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09175258565

phone icon شماره تماس: 07633341498

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mohammadsamaee30@gmail.com

مجموعه سنا شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *