مجموعه سنا شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ روز نمک کریستالی خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع نمک کریستالی خالصتولیدکنندگان نمک کریستالی خالص ارزان

امروزه سنگ نمک کریستالی در صنعت کشور کاربرد گسترده ای پیدا کرده است.بنابراین کیفیت، خلوص بالا، زیبایی و در عین حال قیمت مناسب از جمله ویژگی هایی می باشد که به هنگام خرید نمک کریستالی خالص باید به آن توجه داشت. نمک کریستالی خالص بر اساس شکل ظاهری نرخ های مختلفی دارد.

به عنوان مثال یکی از مشخصه های نمک کریستالی خالص در افزایش قیمت، شفافیت آن سنگ می باشد. البته علاوه بر شفافیت، ویژگیهای دیگری نیز برای نمک کریستالی خالص می توان نام برد مانند شوری، ظاهر براق و بوی خشک. یکی از عواملی که باعث ایجاد ناخالصی در نمک و در نتیجه کاهش قیمت در فروش نمک می شود، رنگین بودن آن است. برای مثال نمک سیاه رنگ دارای کلسیم و نمک زرد رنگ حاوی عنصر گوگرد می باشد.

نرخ روز نمک کریستالی خالص

کیفیت انواع نمک کریستالی خالص

کیفیت انواع نمک کریستالی خالص در ابتدا گفتیم که برای یک نمک کریستالی خالص و گران قیمت معیار هایی وجود دارد که مهم ترین آنان شفافیت بود. حال قصد داریم کیفیت انواع نمک های کریستالی خالص را با یکدیگر بسنجیم.این گونه نمک ها می توانند از لحاظ شفافیت، شکل بلور، رنگ و مواد معدنی موجود در آنان با یکدیگر مقایسه شوند. سنگ نمک از دو طریق استخراج می شود:

در صورتیکه از معدن به دست آید سنگ نمک معدنی و اگر از دریا استخراج شود دریایی نام دارد.

سنگ نمک کریستالی کاربرد های متعددی دارد. بخش عمده ای از آن ها نقش صنعتی و خوراکی دارند، در سلامت بدن نقش موثری داشته و برخی دیگر هم به عنوان سنگ تزیینی مورد استفاده قرار می گیرند اما از لحاظ کیفیت به جرات می توان گفت سنگ نمک کریستالی خالص از هر نوعی که باشد، چه رنگ ها و مقدار مواد معدنی موجود در آن ها در کشور پرطرفدار بوده و این کیفیت بالای نمک کریستالی خالص ایرانی سبب محبوبیت آن در کشور های همسایه نیز شده است.

تولیدکنندگان نمک کریستالی خالص ارزان

تولیدکنندگان نمک کریستالی خالص ارزان جالب است بدانید کشور ایران صاحب ارزان قیمت ترین نمک در جهان می باشد.در این میان استان سمنان دارای معادن نمک فراوانی است.معادنی که خلوص نمک هایشان بیش از ۹۸ درصد می باشد.علاوه بر این معادن استان سمنان جنبه توریستی نیز دارند و حدود نیمی از نمک مورد نیاز کشور را تامین می کنند.

از بزرگترین معدن نمک گرمسار (واقع در استان سمنان) چیزی حدود ۴۰۰تن به طور روزانه نمک کریستالی استخراج می شود،که این نمک پس از طی فرآیند هایی به مرحله فرآوری رسیده و در نهایت موجب تولید نمک کریستالی خالص می شود. تولید کنندگان نمک کریستالی خالص بخشی از این فرآورده با ارزش را به کشور هایی مثل برخی از کشور های عربی و همسایه های شمالی کشور صادر می کنند.

همان طورکه گفته شد، نصف نمک مورد نیاز کشور در استان سمنان تولید می شود. این استان همچنین دارای رتبه اول در تامین سنگ گچ و نمک کریستالی خالص کشور می باشد. به گفته تولیدکنندگان نمک کریستالی خالص در این استان، به دلیل نبود امکانات و زیر بنا های لازم بهره برداری کافی از این معادن امکان پذیر نیست.

محمد سمائی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد سمائی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09175258565

phone icon شماره تماس: 07633341498

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mohammadsamaee30@gmail.com

مجموعه سنا شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *