مجموعه سنا شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان سنگ نمک کریستالی صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی در خصوص سنگ نمک کریستالی صنعتیصادرات سنگ نمک کریستالی صنعتی

سنگ نمک کریستالی صنعتی، سنگ نمکی است که میزان خلوص آن زیر ۹۵ درصد است و در صنعت بیشتر مورد استفاده قرار می‌ گیرد و قیمت آن ارزان تر از سنگ نمک کریستالی خوراکی با خلوص بالا است. برای خرید ارزان آن صاحبان تولید کننده این سنگ را از استخراج کننده ها تقاضا می‌ کنند در حالت کلی خرید ارزان این سنگ به دلیل زیاد بودن معادن ارزان و مقرون به صرفه است.

خرید ارزان سنگ نمک کریستالی صنعتی

نکاتی در خصوص سنگ نمک کریستالی صنعتی

نکاتی در خصوص سنگ نمک کریستالی صنعتی سنگ نمک کریستالی صنعتی بیشتر از سنگ نمک کریستالی دریایی تهیه می شود و نکات قابل توجهی که در این نوع سنگ وجود دارد در کاربرد آن است که از این سنگ نمک در محصولات بهداشتی مانند شامپو ها که برای پوست سر خشک مفید است و در سرم تقویت کننده مو که درمان کننده بیماری های پوستی مانند خارش و شور استفاده می‌ شود و بسیار موثر است.

نکته ای که سنگ نمک صنعتی را از سنگ نمک خوراکی متمایز می کند درصد خالصی کم آن است به همین خاطر در صنعت بیشتر استفاده می شود و به این نام شهرت یافته است نکته دیگر این سنگ نمک علاوه بر درصد خلوص آن تصویه شده نیست و یددار است که انواع آن از جمله؛ سنگ نمک حفاری، پودری، شیلاتی، شکری، نخودی که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

در حالت کلی فقط از ۳۰ درصد از این سنگ نمک را در داروسازی و صنایع استفاده می‌ شود بقیه آن در صنعت پتروشیمی استفاده می‌ شود.سنگ نمک کریستالی صنعتی با دارای بودن بلور ها و تکه های بسیار درشت است که برای استفاده بار ها آن را به تکه های کوچک برش می زند که سپس طبق اندازه شان دسته بندی می شود که به این سنگ نمک صنعتی دانه بندی شده می گویند.

در حالت کلی این سنگ نمک کریستالی دو نوع است یک سنگ نمک دانه بندی و سنگ نمک صنعتی است که از سنگ نمک دانه بندی در تولید شیشه و پلی استر،خوراک دام و طیور، تمیز کردن چاه های فاضلاب، تصفیه خانه ها،صنعت چرم سازی و دباغی، صنعت یخ سازی، تولید کلیه مواد غذایی،خشک کردن ماهی، استفاده می شود.

صادرات سنگ نمک کریستالی صنعتی

صادرات سنگ نمک کریستالی صنعتی در اکثر کشور ها معادن سنگ نمک وجود دارد ولی میزان استخراج در هر کشور متفاوت است و به مقدار معادن موجود بستگی دارد که کشور ایران جزو کشور های برتر استخراج و تولید سنگ نمک صنعتی هستند و در صادرات این محصول به سایر کشور ها مشغول هستند.

دلیل صادرات از کشور ایران به سایر کشور ها این است که سنگ نمک با خلوص بالا در هر منطقه یافت نمی‌ شود ولی برخی از شهر های ایران به دلیل داشتن آب و هوای مناسب استفاده از تجهیزات با کمیت بالا بهترین سنگ نمک معدن کریستالی صنعتی را تولید و استخراج می‌ کنند

این باعث می‌ شود خواهان زیادی از سوی کشور های دیگر به صادرات این محصول از از ایران به آن ها صورت گیرد که این محصول ایران در بازار جهانی شهرت یافته و به کشور هایی از جمله ترکیه، عمان صادرات دارند.

محمد سمائی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد سمائی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09175258565

phone icon شماره تماس: 07633341498

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mohammadsamaee30@gmail.com

مجموعه سنا شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *